FAQ: запитання/відповідь
Я створила цю сторінку, щоб ви могли знайти відповіді на свої запитання
Усі запитання
Харчування
Тренування
Інше
faq-pct
Як придбати програму?

Ви можете долучитись до участі, натиснувши кнопку Купити курс на головній сторінці цього сайту

Що робити, якщо оплата не пройша?

Найперше перевірте ваш ліміт оплати в інтернет у вашому онлайн банку. Якщо проблема виникає повторно напишіть нам у дірект https://www.instagram.com/dreamfit_you/ вирішення цього питання.

Як правильно дихати під час тренувань

Видих робимо на зусиллі.

Чи можна додавати у чай/страви мед?

ви можете додавати у чай мед, але для чого? мед у напоях та стравах стає тим самим цукром і ніякої користі не несе. Краще з’їсти ложку меду окремо чи десерт, а не використовувати як підсолоджувач.

перед сном відчуваю голод, що можна з’їсти?

спочатку проаналізуйте чому ви відчуваєте голод? причина можлива в не збалансованому сніданку/обіді/вечері і в результаті голод перед сном. Тож на наступний день виключіть можливість недоїдання в основні прийомі їжі

Чи зможу я мати доступ до програми тренувань по закінченню курсу?

кожна програма обмежена в часі і триває 21 день, після йкого ви ще 7 днів матимете доступ до усіх матеріалів

Чи можна їсти фрукти і коли?

фрукти можна, та якщо у вас застій ваги/постійне відчуття голоду, радимо скоротити їхнє вживання під час програми. Також під час схуднення обирайте сезоні кислі фрукти та вживайте їх на десерт.

Чи потрібно рахувати калорії?

у програмах це робити не потрібно, адже у програмі ви отримаєте меню, харчова ціннність якого уже розрахована на основі ваших даних, таких як вік, вага, ритм життя тощо

Що робити, якщо в мене немає духовки?

у раціонах дуже багато інших страв, які не потребують духовки. Ви завждли можете замінити процес на смаження або тушкування

Інгрідієнти до рецептів рахувати в готовому виді чи сухому/сирому?

Вказана вага сухих/сирих продуктів.

Чи можна в рецептах використовувати консервовані бобові/рибні консерви тощо?

Віддавайте перевагу замороженим овочам або консервованим продуктам із максимально натуральним складом.

Мені не можна фрукти/овочі/інші продукти у зв’язку із певним захворюванням, чим замінити?

Програма розрахована на здорову людину, без ніяких розладів, тому для заміни одного продукту іншим варто консультуватись та користуватись рекомендаціями вашого лікаря.

Чому ви не пишете вагу уже готового продукту? Я готую на всю сім’ю і не знаю в результаті розмір своєї порції.

Кожна господиня для приготування, наприклад, крупи використовує різну кількість рідини + різну температуру і час, після чого вага готової страви відрізняється, все те саме і з іншими продуктами. Якщо ви прийшли у програму, то повинні докладати зусиль для того щоб зрозуміти скільки ви з’їдаєте, декілька днів приготуйте для себе окремо, щоб бачити готовою порцію.

Як поєднувати їжу та тренування?

якщо ви відчуваєте голод одразу після тренування - не зволікайте та сміливо їжте. Перед тренуванням їсти не варто, адже елементарно ви будете відчувати важкість у шлунку, яка буде заважати виконувати вправи. Тож основне правило - комфорт вашого тіла, вам повинно бути не важко тренуватись після прийому їжі, тому найкраща зачекати 1-2 години після прийому їжі та лиш потім тренуватись.

Коли найкраще тренуватись?

найкращий час для тренування - це ваш вільний час та бажання дати тілу гарно попрацювати. Уважно відстежуйте власне самопочуття після тренування, наприклад чи не відчуваєте ви втоми впродовж всього дня після тренування натще? якщо так, то ранковий час тренування не для вас і його варто змінити на більш пізній. Або ж, чи не заважає вашому сну пізнє вечірнє тренування? відслідковуйте сигнали вашого тіла, щоб обрати найкращий та найзручніший час саме для вас.

Через який час я побачу результат?

варто поставити собі конкретну та реальну ціль, яка не буде шкодити здоров’ю. До прикладу схуднути на 10 кг за два тижні - небезпечно для вашого здоров’я та при такій швидкій втраті ваги, вона може в подвійній кількості повернутись назад. Також схуднення у людини з більшою зайвою вагою, буде відбуватись швидше, ніж у людини з мінімальною зайвою вагою. Тому ставте перед собою реальну та чітку ціль, при схудненні це втрата ваги 200 г - 1,5 кг за тиждень.

Куди мені звертатись при виникненні додаткових запитань?

при бажанні отримати усю додаткову інформацію щодо програми чекажмо на вас у діректі https://www.instagram.com/dreamfit_you/

До якої години краще поснідати?

Насправді немає ідеальної години для сніданку, тому що в кожного з нас індивідуальний графік дня, але якщо ми орієнтуємося на себе, наші потреби, то найкраще снідати в першу годину після вашого пробудження.

Як щодо кави, какао, кави з молоком?

Ми намагаємось пити каву в першій половині дня. Це пояснюється тим що, у нас виробляється адреналін і кава виступає своєрідним міні-енергетиком і бажано цю енергію використати потім впродовж дня або на тренування. Саме тому каву не рекомендується пити перед сном. Друга базова настанова - ми намагаємось обирати натуральну каву і звісно найкраще пити її без будь-яких сиропів, цукру, підсолоджувачів, навіть інколи молока. Але якщо ви любите капучіно з молоком, то в цьому немає абсолютно нічого поганого, до того ж ви можете обирати рослине молоко. Також раджу не випивати більше двох чашечок на день

Чи можна мати менше, ніж три прийома їжі?

Звісно, якщо це комфортно для вас

Коли тренуватись після їжі?

найважливіший момент - це тренуватись після їжі тоді, коли вам комфортно. Тобто якщо ви щойно поснідали, то з повним шлунком буде не дуже зручно виконувати стрибкові вправи або вправи для животику. Найкраще зачекати годинку, відчути легкість у тілі і почати тренуватись. Тобто ви орієнтуєтесь на те що ви їли, який об'єм їжі це був і чи комфортно вам одразу виконувати тренування приблизно після прийому їжі. Звичайно найкраще тренуватись через годину - півтори